Možnosti platby

Hotově na odběrovém místě

Zakoupené zboží můžete zaplatit hotově na jednom z našich odběrových míst (kromě odběrového místa Zličín, na kterém je možné zboží uhradit pouze platební kartou).


Platební kartou na odběrovém místě

Zakoupené zboží můžete zaplatit platební kartou na jednom z našich odběrových míst. Akceptujeme karty MasterCard, Maestro, Visa a Visa Electron.


Dobírka - hotově při převzetí

Zakoupené zboží, které si od nás necháte dopravit naší nebo externí dopravou, můžete zaplatit řidiči hotově při převzetí (je potřeba mít připravenou hotovost v přesné částce, protože se může stát, že přepravce nebude mít peníze na vrácení).


Dobírka - platební kartou při převzetí

Zakoupené zboží, které si od nás necháte dopravit naší nebo externí dopravou, můžete zaplatit pohodlně platební kartou přímo řidiči, který je vybaven platebním terminálem.


Kartou online

Zakoupené zboží můžete zaplatit online. K tomu potřebujete kartu, která umožňuje platby na Internetu (pokud si nejste jistí, informujte se u své banky).


Platba předem se slevou 20Kč

Platbu uhraďte prostřednictvím vašeho Internetového bankovnictví nebo aplikace. Pro jednodušší platbu můžete využít QR kód, který naleznete na zálohové faktuře. Po obdržení platby vám bude zboží doručeno dopravou dle vašeho výběru.Z celkové ceny vám bude odečtena částka 20 Kč.


Nákup na splátky Cofidis

Po odeslání košíku vyplníte formulář splátkové společnosti a po doložení všech potřebných dokladů bude vaše žádost posouzena, po schválení úvěru vám bude zboží doručeno dopravou dle Vašeho výběru.


PlatímPak – platba až za 30 dnů

Nakupujte až do výše 25 000 Kč.

Zaplaťte za nákup až za 30 dnů bez navýšení.

Platba podléhá schválení a výsledek víte do pár vteřin.

PlatímPak poskytuje Raiffeisenbank, a.s. bez dokladů a bez nutnosti založení účtu.

www.platimpak.cz

PlatímPak – platba až za 30 dnů


×
Porovnání produktů

Porovnat produkty