Kombinovaná chladnička Grundig GKN 17930 ZFXP

Volně stojící kombinovaná chladnička v šíři 70 cm v energetické třídě A+++ se SuperFresh zónou a technologií Duo-Cooling NoFrost

22 990 Kč Cena včetně DPH a recyklačních poplatků

Momentálně není skladem

GKN 17930 ZFXP (GKN17930ZFXPz.png)
  • GKN 17930 ZFXP (GKN17930ZFXPot.png)

  • Novinka

Parametry produktu

  • Novinka
  • Energetická třída A+++ Zobrazit popis

    Energetická třída rozděluje spotřebiče do několika tříd dle množství spotřebovávané energie. Jednotlivé třídy mají definované a závazné parametry, takže lze energetickou náročnost jednotlivých spotřebičů mezi sebou porovnávat.

S chladničkami Grundig se můžete spolehnout, že vaše jídlo zůstane dlouho čerstvé a neztratí svoji chuť a vůni.

TECHNOLOGIE ION FRESH

Pro zamezení šíření bakterií a nepříjemného zápachu používají chladničky Grundig technologii IonFresh, která produkuje negativní ionty. Jejich schopnost navazovat na sebe molekuly zápachu a bakterie, zaručuje maximální čerstvost vašich potravin se zachováním jejich vůně.

TECHNOLOGIE SUPERFRESH

Udržuje teplotu těsně nad bodem mrazu a udržuje vlhkost na optimální úrovni. Maso, ryby a mléčné produkty si déle zachovají svou chuť, čerstvý vzhled a nutriční hodnoty.

VITAMINCARE ZÓNA

VitaminCare zóna v chladničkách Grundig slouží ke skladování všeho zdravého. Díky modrému světlu, které simuluje světlo přírodní, pomáhá udržovat obsah vitamínů, nutričních hodnot a brání vzniku plísní ve vašem ovoci a zelenině. Uložené jídlo tak zůstává déle čerstvé, zachovává si svěží vzhled a přirozenou chuť.

DUO-COOLING NO FROST

Duo-Cooling No Frost technologie udržuje v chladničce optimální vlhkost pro zajištění maximální trvanlivosti vašich potravin a zabraňují namrzání stěn. Technologie Duo-Cooling No Frost šetří nejen váš čas, ale také vaše peníze.

LED OSVĚTLENÍ

LED osvětlení v chladničce poskytuje efektivní osvětlení, delší životnost a minimální zahřívání.

ENERGETICKÁ TŘÍDA A+++

Chladničky v energetické třídě A+++ dosahují minimální spotřeby při maximální péči o vaše potraviny.

×
Porovnání produktů

Porovnat produkty